Administraciniai pasiūlymai

Administracinėms patalpoms svarbu ideali strateginė vieta bei galimybė plėtrai. Mūsų komanda individualiai vertins Jūsų poreikius ir pateiks geriausius pasiūlymus ne tik siekiant įsigyti, bet ir parduoti ar išnuomoti turimas administracines patalpas. Kviečiame kreiptis į profesionalią 13NT komandą.

13NT komanda pasiruošusi padėti sukurti patrauklius komercinius pasiūlymus Jūsų verslo plėtrai. Pasirūpinsime, kad sandorių sudarymo metu jaustumėtės užtikrinti savo sprendimais. Pasiūlysime plačią ir patikimą rinkos apžvalgą ir tarpininkausime, atstovaudami Jūsų poreikius.

Industriniai pasiūlymai

13NT padės ieškant industrinio ploto ilgalaikei Jūsų verslo plėtrai. Siūlome pramoninės ir logistikos paskirties sklypus bei patalpas vystymui ir nuomai. 13NT suteiks patikimas konsultacijas renkantis ir gamybos plotus - būsite pasiruošę priimti informuotą ir užtikrintą sprendimą palankiausiomis sąlygomis.

13NT komanda apskaičiuos ir pateiks ekonomiškiausią ir pelningiausią sprendimą Jūsų verslui. Renkantis investiciją į industrines patalpas padėsime realizuoti NT vertę ir padėsime rasti tinkamus nuomininkus. O jeigu Jūsų poreikis išsinuomuoti logistikos ar sandėliavimo patalpas Jūsų verslui - užtikrinsime jų tinkamumą.

Prekybiniai pasiūlymai

13NT komanda teikia paslaugas tikslingai siekiant padidinti klientų turto vertę bei grynąsias veiklos pajamas - siūlydami konkrečiam turtui ir klientams - nesvarbu ar nuomojate prekybines patalpas ar nuomojatės jas - geriausius sprendimus. Užtikrinsime sklandų Jūsų poreikių patenkinimą.

13NT su savo klientais formuoja ilgalaikius santykius. Mūsų komanda siūlo turto valdymo paslaugas, tinkamą santykių su nuomininkais palaikymą, konsultacijas dėl turto priežiūros, teisinių, techninių pastato administravimo klausimų, nuomos pokyčių ir strateginių sprendimų įgyvendinimo.

Žemės sklypų pasiūlymai

13NT komanda padės parduoti ir nupirkti žemės sklypus geriausiomis kainomis bei sąlygomis. Padėsime gauti statybos leidimus, užtikrinsime, kad viskas būtų įgyvendinta laiku ir sklandžiai. Siūlome savo klientams kasdieninius techninius sprendimus ir strategines konsultacijas.

Suteiksime išsamias konsultacijas susijusias su žemės sklypų pardavimu ir pirkimu, žemės sklypo naudojimo paskirtimi ir naudojimosi būdais, jų keitimu. Padėsime pasiruošti bei gauti visus būtinus dokumentus sandorio tvirtinimui. Su 13NT komanda jausitės saugiai.

Atsiprašome, deja, šiuo metu neturime šių pasiūlymų. Prašome apsilankyti vėliau!

Atsiprašome, deja, šiuo metu neturime šių pasiūlymų. Prašome apsilankyti vėliau!