Apie mus

NT paieškos gali tapti ilgu ir painiu procesu. Vis tik, su tinkama patirtimi ir atkaklumu šį galvosūkį sėkmingai išnarplioti yra įmanoma. Būtent toks požiūris mus ir paskatino savo klientams pasiūlyti verslo patalpų tarpininkavimo paslaugas po „13NT“ stogu.

Tikime, kad efektyviausi darbai vyksta tuomet, kai kiekvienas veikia tai, ką moka geriausiai, o NT sfera mes kvėpuojame kiekvieną dieną. Dirbdami su NT projektais pirmiausia tampame kliento užnugarį saugančiu partneriu, kuris siekia patarti ir surasti geriausią sprendimą.

Vaidas Mockus, 13NT vadovas

Savybės

Dirbame lanksčiai ir greitai

Su kiekvienu klientu užmezgame individualų tarpusavio ryšį ir formuojame ilgalaikius santykius.

Turime 10 metų patirties

Tai šiandien leidžia surasti geriausią sprendimą įmonėms, ieškančioms administracinių ar gamybinių patalpų.

Patariame ir sutvarkome visas detales

Todėl klientams telieka išsirinkti objektą, kuriame jie jaučiasi geriausiai, ir atsiimti jo raktus.

Atsiliepimai

Žydrūnas Klivečka

UAB "Klevo investicijos" įmonės vadovas

13NT vadovas Vaidas yra aktyviai dirbantis bei gerai išmanantis savo darbo specifiką ir niuansus, kurie padeda gauti norimą ir reikiamą rezultatą abiejų pusių atžvilgiu. Jis mums padėjo surasti nuomininkus savo turtui. Pagalba buvo ne tik dėl nuomininkų radimo, bet ir tvarkant dokumentus. Rekomenduoju ir Jums pasitikėti ir bendradarbiauti su šia įmone.

Mindaugas Grikštas

Express pica tinklo savininkas

Ši įmonė nustebino savo atsakingumu. Visi klausimai ir darbai buvo atlikti laiku ir nepriekaištingai. Rastos patalpos įmonės poreikiams visiškai patenkino mūsų poreikius ir atitiko lūkesčius. Greitai rastos patalpos nuomai už norimą kainą tikrai paliko gerą įspūdį. Likome labai patenkinti tokiu rezultatu.

Aistė Čičirkienė

UAB "Geras baldų fabrikas" (Freda) vykdančioji direktorė

Nekilnojamojo turto plėtros įmonės poreikiams paieškos procese nuolat kreipiamės į brokerių firmos 13NT darbuotojus. Bendradarbiaudama su mumis, 13NT įmonė demonstruoja puikias savo žinias ir išmanymą apie nekilnojamo turto rinką. Jie kruopščiai išklauso mūsų lūkesčių, negaili patarimų ir padaro taip, kad norai būtų išpildyti. Rekomenduoju.

Jonas Narbutas

UAB "Jonas Vinduer"

Profesionalūs, lankstūs, konkretūs specialistai. Surado mums gamybines patalpas bei išnuomavo administracinį pastatą. Naudočiausi šių specialistų paslaugomis dar kartą. Ačiū, kad mums niekuo nereikėjo rūpintis! Nuoširdūs, komunikabilūs brokeriai, su kuriais lengva dirbti. Rekomenduosiu šios įmonės paslaugas visiems savo draugams bei pažįstamiems.

Raimundas Petrikas

Esu labai dėkingas 13NT už taip kokybiškai suteikiamas paslaugas. Įmonė padėjo išnuomuoti nekilnojamą turtą. Nekilnojamojo turto klausimai klientui paprastai nėra lengvi, nes tenka susidurti su tam tikru neapibrėžtumu, abejoti dėl pasirinkimo. Kilus klausimams, įmonės atstovas sureaguodavo operatyviai, kvalifikuotai atsakydavo į rūpimus klausimus, nedelsiant pasirūpindavo reikiamais dokumentais. Sudaromi sandoriai sutvarkomi greitai ir ramiai. Jautėme, kad esame gerose rankose. Ačiū Jums.

Mindaugas Jonuškis

UAB "Novameta" direktorius

Ši įmonė mums padėjo išnuomuojant ir parduodant savo nekilnojamąjį turtą. Visuose proceso etapuose jautėmės saugiai ir ramiai: viskas būdavo paaiškinama, apsvarstoma iš visų pusių, viskuo pasirūpinama. Net ir dabar, kai darbai baigti, žinome, kad iškilus bet kokiems klausimams susijusiems su NT, galime kreiptis ir sulaukti pagalbos. Ačiū labai. Rekomenduoju.

Simonas Mykolaitis

UAB "GB Projektai" direktorius

Dirbame su šia įmone jau ne pirmus metus. Čia dirba nekilnojamo turto srities asai. Jie puikiai konsultuoja, kai situacijos yra netipinės ir painios, situaciją mato profesionalų akimis. Ačiū už kokybiškas paslaugas ties pastatų nuoma ir pardavimais. Rekomenduoju!

Rima

Thomas Philipps

Atsidavę ir rūpestingi savo srities profesionalai. Nuo pirmo mūsų susitikimo mes jais patikėjome ir pasitikėjome. Puikiai išmano nekilnojamojo turto rinką, todėl objektyviai surado naują vietą mūsų parduotuvei ir išnuomavo esamą turtą. Puikiai atstovauja visuose procesuose - nuo susitikimų organizavimo iki sutarties pasirašymo. Padėjo išpręsti visus pirkimo ir nuomos formalumus. Buvo lengva bendrauti ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Drąsiai rekomenduoju!

Raimundas Puskunigis

UAB "Atea" direktorius

Esame labai patenkinti komandos 13NT profesionalumu ir teikiamų paslaugų kokybe. Operatyviai padėjo su nuomininkų paieška. Atliekant savo darbą visada buvo atsakyta į bet kokius kylančius klausimus ir negailėdami savo asmeninio laiko padarys viską, kad procesas vyktų kuo įmanoma sklandžiau. Ateityje savo NT klausimais kreipsimės tik čia.

Marius Kontautas

UAB "Kavos draugas" plėtros vadovas

Čia dirba savo srities specialistai. Padėjo greitai ir lengvai rasti gražią bei jaukią erdvę biurui Kaune. Labai malonūs, komunikabilūs ir operatyvūs darbuotojai, kurie negailėjo laiko ir pastangų bendravimui su mumis, mūsų lūkesčių išklausymui ir maksimaliam jų išpildymui. Tikrai rekomenduojаme!

Rolandas Balčikonis

UAB "Klameta"

Kreipėmės į 13NT pardavinėjant ir nuomojant nekilnojamą turtą. Darbas vyko sklandžiai bei operatyviai. Kadangi neturėjome daug laiko šiam reikalui, brokeris padėjo jį sutaupyti. Čia dirba puikūs ekspertai ir savo srities profesionalai. Esant poreikiui tikrai kreipsimės dar kartą!

Nijolė Petrauskienė

UAB "Rodena" direktorė

Nuoširdžiai dėkoju 13NT brokerių komandai už profesionalų darbą nuomuojant nekilnojamąjį turtą. Visada malonu bendrauti ir gauti naujausią, kvalifikuotai apdorotą informaciją apie nekilnojamo turto rinką. Būtų puiku, jeigu tokių savo darbą mylinčių ir išmanančių profesionalų būtų daugiau. Drąsiai rekomenduoju visiems naujiems klientams, neabejoju, kad visų lūkesčiai bus kvalifikuotai realizuoti. Linkiu kuo geriausios sėkmės tolimesniame darbe.

Rimvydas Kišonas

UAB "Kauno kasimo darbai"

Patys puikiausi ir maloniausi atsiliepimai apie šių profesionalų darbą. Kai susitinkate ir sutariate, ko jums reikia, galite pamiršti visus savo rūpesčius. Komanda yra mums išnuomavusi bei pardavusi įvairias patalpas, nuo gamybinių iki biuro. Greitai, profesionaliai, be jokių papildomų klientui rūpesčių. Rekomenduoju.

Robertas Švabas

UAB "MV Steel group" savininkas

Rekomenduoju MB “13NT” kaip tikrų savo srities profesionalų įmonę – jų pagalba sandėliavimo patalpas išnuomavome neįtikėtinai greitai ir sklandžiai. Esame labai maloniai nustebinti dėmesingumu, rūpesčiu ir palankiausiais sprendimais mums. Ačiū dar kartą už sklandų ir greitą procesą. Jeigu dar kada teks turėti reikalų su nekilnojamojo turto nuoma, pirkimu ar pardavimu, būtinai kreipsiuos į šią įmonę.

Dainius Mačys

UAB "Eurocash1" Inkasavimo skyriaus vadovas

Labai džiaugiamės, kad pasirinkome 13NT brokerių komandą. Atsakė į visus kilusus klausimus, su brokeriu buvo įdomu bendrauti. Pasirinkę šią komandą, nepatirsite galvos skausmo, jie visada išklausys ir atras laiko atsakyti i visus kylančius klausimus. Komanda padėjo mums surasti naujas patalpas Kaune ir būtent tokias, kur patalpų savininkas pastatė pastatą pagal specifinius mūsų reikalavimus. Labai esame dėkingi!

Nerijus Pudžiuvelis

Helios Group komercijos vadovas

Komanda puiki: reaguoja greitai ir išsamiai atsako į kiekvieną klausimą. Mes jautėmės labai gerai ir buvome užtikrintai bei patikimai aptarnaujami. Komanda taip pat rūpinasi visais klausimais, susijusiais su pasirengimu nekilnojamojo turto sandoriui ir tolesniais, pavyzdžiui, priežiūros ar plėtros idėjomis. Mums padėjo surasti nuomininkus prekybinės patalpoms Kaune. Rekomenduoju.

Vaidotas Ščiaponis

EPRO group vadovas

Tomas yra tikras savo profesijos profesionalas, kuris pastoviai palaiko ryšį su pirkėju ir pardavėju bei pasižymi nepriekaištinga darbo etika. Viskas buvo atlikta laiku ir be priekaištų. Netgi kilus kai kurioms problemoms, laviruojama tarp situacijų ir visi lieka patenkinti. Ši įmonė puikiai patenkino mūsų poreikį administracinei gamybinei patalpai. Tikimės malonaus, bei profesionalaus bendradarbiavimo ir ateityje.

Arminas Krikščiūnas

UAB "Laneda" direktorius

Šios įmonės darbuotojai greitai ir profesionaliai atlieka savo darbą, yra paslaugūs ir malonūs. Visi mūsų lūkesčiai buvo išpildyti.